VIDEO COMPUTER SERWIS
KASY FISKALNE, KOMPUTERY I WSZYSTKO CZEGO DO SZCZĘŚCIA BRAKUJE :)
SZUFLADY
SZUFLADY GAMMA-SZCZEGÓŁY
CENA: 373- 467


Szuflady kasowe z rodziny ELZAB Gamma są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoce funkcjonalne i bezawaryjne rozwiązanie dedykowane zarówno dla pojedynczych placówek handlowych, jak i dla dużych sieci detalicznych. Połączenie unikatowej technologii produkcji z możliwością dostosowania urządzeń do wymagań użytkownika sprawia, że na rynku polskim nie są aktualnie oferowane inne szuflady o zbliżonym zakresie funkcjonalności, a mieszczące się w podobnych przedziałach cenowych.
Cechy i opcje:
  • lekka obudowa z tworzywa i stali,

     

  • runnery (ruchome prowadnice) gwarantujące cichą i bezawaryjną pracę zastosowane w miejsce tradycyjnie używanych łożysk,
  • szeroka gama rozmiarów,
  • bardzo duża pojemność robocza,
  • szczelina do wsuwania czeków, bonów i talonów
  • otwieranie szuflady bezpośrednio z kasy, przy pomocy klucza (trójpozycyjny zamek) lub w trybie awaryjnym,
Kliknij, aby powiększyć_______________________________________________________________________
SZUFLADA KASOWA DUŻA RJ-SZCZEGÓŁY
CENA: 307 ZŁ


Solidna szuflada w metalowej obudowie. Wyposażona w przewód łączący z kasą o długości 1,4 m zakończony złączem RJ oraz zamek trójpozycyjny (otwarcie szuflady kluczem, otwieranie elektromagnesem, zablokowanie kluczem).
Sterowanie napięciem 12V z maksymalnym natężeniem 1A.

 

Szerokość przedziałów na banknoty może być regulowana.
Szczelina (podwójna) do wsuwania czeków, bonów i talonów bez otwierania szuflady. Możliwość awaryjnego otwierania (dźwignia umieszczona od spodu szuflady).

Kliknij, aby powiększyć_______________________________________________________________________
SZUFLADA KASOWA ŚREDNIA RJ-SZCZEGÓŁY
CENA: 270 ZŁ


Metalowa szuflada kasowa średniej wielkości. Wyposażona w przewód łączący z kasą o długości 1,4 m zakończony złączem RJ oraz zamek trójpozycyjny (otwarcie szuflady kluczem, otwieranie elektromagnesem, zablokowanie kluczem).
Sterowanie napięciem 12V z maksymalnym natężeniem 1A.

 

Przegrody są wyjmowane, a szerokość przedziałów na banknoty może być regulowana. Od spodu szuflady znajduje się przycisk awaryjnego otwierania.

Kliknij, aby powiększyć


_______________________________________________________________________
SZUFLADA ŚREDNIA AKTYWNA- SZCZEGÓŁY
CENA: 307 ZŁ


Wymiary: 350/104/405 [mm]. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 6 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Szuflada "aktywna" podłączana do kasy i sterowana sygnałem "logicznym" ze złącza RS232 (RJ45), zasilana zasilaczem kasy. Napięcie elektromagnesu szuflady ok. 8-12 [V]. Kolor grafit.
_______________________________________________________________________
SZUFLADA ŚREDNIA- SZCZEGÓŁY
CENA: 270ZŁ


Wymiary: 350/104/405 [mm]. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Zabezpieczenie(zamknięcie) szuflady kluczykiem (2 szt. w komplecie). Kolor grafit. Napięcie elektromagnesu szuflady ok. 6 [V].


_______________________________________________________________________
CWY5-4B8C- SZCZEGÓŁY
CENA: 220 ZŁ


-Wymiary (sz x gł x wys): 245/320/104 -Przegrody bilon/banknot: 8/6. -Dostępne kolory: czarny -Kluczyk: 3 pozycje(otwarta/zamknięta/otwórz) -Otwieranie: kluczyk/kasa -Zasilanie: 12-24V . -Wkład: bilon wyjmowany -Żywotność: 1 000 000 otwarć -Wtyczka: RJ9 (4PIN) -Gumowe nóżki


_______________________________________________________________________

C 3333- SZCZEGÓŁY
CENA: 261,99 ZŁ


-Kompaktowe rozmiary szuflady powodują, że może być umieszczana bezpośrednio pod urządzeniem fiskalnym lub może być zainstalowana w jakimkolwiek innym miejscu, w zależności od potrzeb -Wyjmowany plastikowy wkład o 4 przegrodach na banknoty (metalowe zaciski) i 8 na bilon (podnoszona przegroda i regulacja zasobników na bilon) -Metalowa obudowa o wymiarach zewnętrznych (szer x głęb x wys) : 330x330x102 mm -Waga: 4,5 kg -Metalowe prowadnice i wysokiej jakości łożyska -Metalowy front szuflady z otworami pozwalającymi na bezpieczne „dołożenie” paragonów, kart czy nawet gotówki do zamkniętej szuflady -Metalowe "łapki" przytrzymujące banknoty, praktycznie niezniszczalne -Mocna sprężyna -Napięcie sterujące: 
wtyk RJ 12 - 6V
wtyk RJ 9 - 12V/24V -Trzy pozycje kluczyka (otwarcie z kasy / otwarcie manualne / blokada) -Kabel podłączeniowy: wtyk RJ9 (P4C4), długość 100 cm, wyprowadzenie przewodu od spodu. -2 kolory do wyboru: czarny i kość słoniowa -Wytrzymałość: 1 000 000 zamknięć -Gumowe nóżki
_______________________________________________________________________


C 3540- SZCZEGÓŁY
CENA: 299 ZŁ


-Średnie rozmiary szuflady powodują, że może być umieszczana bezpośrednio pod urządzeniem fiskalnym lub może być zainstalowana w jakimkolwiek innym miejscu, w -Zależności od potrzeb -Wyjmowany plastikowy wkład o 4 przegrodach na banknoty (metalowe zaciski) i 8 na bilon (podnoszona przegroda i regulacja  zasobników na bilon) -Metalowa obudowa o wymiarach zewnętrznych (szer x głęb x wys) : 350x405x102 mm -Waga: 5,3 kg -Metalowe prowadnice i wysokiej jakości łożyska -Metalowy front szuflady z otworami pozwalającymi na bezpieczne „dołożenie” paragonów, kart czy nawet gotówki do zamkniętej szuflady. -Metalowe "łapki" przytrzymujące banknoty, praktycznie niezniszczalne -Mocna sprężyna -Napięcie sterujące: 12V/24V -Trzy pozycje kluczyka (otwarcie z kasy / otwarcie manualne / blokada) -Kabel podłączeniowy: wtyk RJ9 (P4C4), długość100 cm, wyprowadzenie przewodu od spodu -2 kolory do wyboru: czarny i kość słoniowa -Wytrzymałość: 1 000 000 zamknięć -Gumowe nóżki